Jak szybko Bitcoin [BTC] może osiągnąć $13,000 jako FOMO Ensues?

Standard

Bitcoin [BTC] po raz trzeci w tym roku wybuchł powyżej 12.000 dolarów po długim okresie oczekiwania. Potwierdzenie obecnych poziomów dla waluty cyfrowej docelowej 13.000 dolarów w następnym roku. I, może się szybko zbliżać.

Dzień Wybuchu?
Według wiodącego tradera instrumentów pochodnych, Tone’a Vaya z technicznego punktu widzenia, cena jest bardzo bycza i znajduje się na krawędzi przełomu w skali dziennej i 4-godzinnej. Zauważa on, że jego aktualizacja rynku na temat Trading Bitcoin Future, że

Weź udział i weź udział w wysokości 150 000 USDT
Wygląda na to, że jest gotowy do wybuchu. I sądzę, że jest duża szansa, że od czerwca ubiegłego roku pójdzie na podwójny szczyt.

Co więcej, widzi też siłę w miesięcznych i tygodniowych ramach czasowych, by wzmocnić swoje bycze plany.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Viking Conquest! Zagraj teraz!
trójkąt bitcoin break-out
1-dniowy wykres BTC/USD na Bitstamp (TradingView)
I rzeczywiście, akcja cenowa pokazuje mocne strony zwiększonej aktywności byków. Jest to wyłamywanie się z byczego trójkąta wznoszącego się w skali dziennej. Czas trwania zbudowanego wewnątrz trójkąta jest krótki. Jednak konsolidacja na wzloty powyżej 11.000 dolarów jest bardzo bycza dla jego ceny.

Blisko powyżej oporu 11.900 prognozuje się agresywne kupowanie na rynku.

Zmienność Ahead
Handel w obecnym środowisku może przynosić wysokie zyski, ale nie odbywa się bez jego ryzyka. W pierwszych 30 minutach pracy pompy, działania cenowe zostały podjęte, aby zatrzymać straty na dłuższych i krótszych odcinkach po obu stronach. W ciągu 15 minut, wysoki i niski indeks XBT na BitMEX wynosi $12268 i $11620.

Cena Bitcoin [BTC] 14: 00 godzin UTC w dniu 17 sierpnia po szybkiej 5-minutowej korekcie do 11.600 dolarów wynosi obecnie 12.160 dolarów.

Ponadto, dyrektor generalny wiodącej giełdy kryptograficznej, Binance, zauważa, że są one świadkami „bardzo dużego ruchu“. Płynne funkcjonowanie giełdy kryptograficznej w takich czasach hiperaktywności ma kluczowe znaczenie dla rynków. Changpeng Zhao, aktualności na temat drobnych problemów zaobserwowanych wcześniej.

Bardzo duży ruch. Auto-skalowanie jak trochę w tyle. Pojawił się problem z synchronizacją salda, naprawiony. Pojawił się również problem z limitem ruchu sieciowego, naprawiony. Oba trwały kilka minut. Na szczęście, #bitcoin jest nadal powyżej 12 tys. dolarów. Następna fala może być duża.

Stąd euforia i FOMO na rynku przybiera kształty na nadmiernie uśrednionych długościach, szanse na skoki flash po obu stronach znacznie się zwiększają.